Wiadomości

 

ALBERT Polska Laureatem Znaku Jakości Kidzone 2017

KidZone - Strefa Szczęśliwych Dzieci Dziecięce entrum Jakości przyznała Znak Jakosci KidZone 2017 produktom: Termometr Baby Temp oraz Inhalator Alergia Stop Sanity.
Znak Jakości KidZobe jesy wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów.
Ma też na celu uhonorowanie podmiotów, które poprzez stałe doskonalenie osiągają wysoką jakość i poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

Kidzone

                                                                                                                                                   Kwiecień 2017Arab Health - Dubaj

W dniach 30 Stycznia do 02 Lutego 2017 roku Albert Polska uczestniczył w Międzynarodowych Targach Medycznych Arab Health w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Firma zaprezentowała ofertę nowych produktów. Znajdują się w niej kolejne, zaawansowane technologiczne generacje wyrobów medycznych klasy IIa: ciśnieniomierze, inhalatory i  termometry.


Arab_Health
                           
                                                                                                                                                             luty 2017


 

Medica 2016

W dniach 14 -17 Listopada na największych Targach Medycznych MEDICA w Duesseldorfie Albert Polska zaprezentował swoją diagnostykę medyczną oraz wyroby medyczne.


                                                                                                                                                      listopad 2016


 

20 lat firmy Albert polska

W tym roku obchodzimy 20 lat firmy Albert Polska. Przez ten czas w trosce o zdrowie naszych Klientów stale rozwijaliśmy  ofertę, wciąż podnosząc jakość produktów. Dumni, że jesteśmy liderem polskiego rynku wyrobów medycznych, laureatem licznych nagród i wyróżnień konsumenckich nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy dbać o Wasze zdrowie.

                                                                                                                                                     czerwiec 2015


 

LAUR KONSUMENTA

Miło nam poinformować Państwa, iż w kwietniu 2013 roku, nasza marka SANITY otrzymała Laur Konsumenta.

                        kwiecień 2013

INHALATOR GERATHERM MICROMESH

W lutym 2013 roku, do naszej oferty dołączył inhalator Geratherm micromesh. Niezastąpiony w leczeniu chorób górnych i dolnych dróg oddechowych, z nowoczesną technologią mikrocząsteczek. Niezawodny w działaniu, lekki i niewielki, a przy tym bardzo cichy.

 

                                                                                                                                   luty 2013

 

 

 

   

 

Aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu używamy plików cookies. Brak blokady tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz jednak samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.Więcej informacji w naszej poliytce prywatności.

ALBERT Polska.