Nagrody

W ciągu kilku ostatnich lat udało nam się zdobyć wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu kilka z nich, by choć trochę podzielić się naszą radością. Szczególnie doceniamy zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście, gdyż to głównie dzięki niemu możemy prężnie działać, rozwijać się i zdobywać nagrody. Daje nam to motywację do dalszej pracy, która miejmy nadzieję, przyniesie kolejne sukcesy.

Dziękujemy za uznanie!

W 2012 roku otrzymaliśmy nagrodę Laur Konsumenta. Została nią uhonorowana marka Geratherm w kategorii Odkrycie Roku. To kategoria stworzona z myślą o produktach innowacyjnycyh, nowoczesnych, docenionych przez wielu konsumentów.

 

2012 r.

W 2010 roku naszą pracę docenił miesięcznik Forbes, wręczając nam prestiżową nagrodę – DIAMENT. O jego przyznaniu decyduje miejsce w rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość.

 
2010 r.

Gazela Biznesu to nagroda przyznawana dla najlepszych małych i średnich firm, które dzięki silnej motywacji oraz niezwykle dynamicznemu rozwojowi, mogą swobodnie konkurować ze znacznie większymi konkurentami. Lista laureatów tworzy tzw. Ranking Gazel Biznesu, na której to firma ALBERT Polska Sp. z o. o. znalazła się w X edycji, w 2009 roku. Dołączyliśmy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu - grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

2009 r.

Złoty Otis przyznawany jest przez Konsumentów Polskiego Rynku Farmaceutycznego. Otrzymuje go konkretny produkt, który cieszy się największym zaufaniem wśród nabywców. To oni podczas głosowania wybierają produkt, który ich zdaniem, ma największą skuteczność. Pierwszy Złoty Otis został wręczony w 2004 roku, natomiast w nasze ręce trafił w roku 2009.

otis_BLASZKA.jpg

 
2009 r.

 

Aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu używamy plików cookies. Brak blokady tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz jednak samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.Więcej informacji w naszej poliytce prywatności.

ALBERT Polska.