Historia

Firma ALBERT Polska Sp. z. o. o. powstała w 1995 roku. Od samego początku naszej działalności towarzyszyły nam dwie podstawowe wartości: produkować najwyższej jakości, bezpieczne produkty, a także być blisko klientów oferując im najlepszy serwis i warunki współpracy pozwalające na partnerski rozwój.

Od 1998 roku nasze starania, by sprostać, a nawet przewyższyć wymagania naszych klientów, dodatkowo wsparliśmy systemem zarządzania jakości ISO 9001 i ISO 13485, który nie przerwanie spaja i rozwija nasze pro jakościowe nastawienie.

Stworzyliśmy markę SANITY oferującą paletę różnorodnych produktów, wśród których znajdują się między innymi artykuły dla matki i dziecka, wyroby rehabilitacyjne i medyczne.

Dystrybuujemy marki takie jak Sensilis czy Geratherm, których cechą wspólną i nadrzędną jest najwyższa jakość i nowoczesność, co kapitalnie wpisuje się w charakterystykę naszej oferty.

Dzień dzisiejszy to prężnie rozwijająca się firma, oparta przede wszystkim na kompetentnym, zaangażowanym i dobrze zorganizowanym zespole ludzi.

Aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu używamy plików cookies. Brak blokady tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz jednak samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.Więcej informacji w naszej poliytce prywatności.

ALBERT Polska.