O marce SANITY

SANITY jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny.

W portfolio marki SANITY można znaleźć szeroki wybór urządzeń i akcesoriów medycznych służących do wykonywania podstawowych badań diagnostycznych, zabiegów laryngologicznych i rehabilitacyjnych, a także wspomagających codzienną pielęgnację ciała, troskę o zdrowie i higienę dorosłych oraz dzieci.

Produkty marki SANITY cechują wysoka jakość wykonania i praktyczne, przyjazne użytkownikowi rozwiązania.

Wszystkie wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

 

Misja marki Sanity

Pragniemy, aby nasi Klienci zawsze czuli się w pełni sił i każdego dnia korzystali z życia, dlatego oferujemy im produkty wspomagające zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia bez względu na wiek – od niemowląt do seniorów.

Ciągle rozwijamy nasze wyroby w taki sposób, aby zaproponować najlepsze możliwe rozwiązania wszystkim naszym odbiorcom – od niemowląt do seniorów – z myślą o ich nieustannie zmieniających się potrzebach. To właśnie troszczenie się o drugą osobę jest dla nas największą przyjemnością i nadaje kierunek naszym codziennym działaniom.

katalog produktów

Aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu używamy plików cookies. Brak blokady tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz jednak samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.Więcej informacji w naszej poliytce prywatności.

ALBERT Polska.